O NAS

Za nami ładnych kilka lat doświadczenia w branży. Na karierę naszego zawodnika patrzymy szerzej niż inni. Za Rafałem przemawia doświadczenie biznesowe, wyniesione z różnych dziedzin życia, a także parę sezonów w roli menedżera piłkarskiego. Piotr natomiast wcześniej zajmował się dziennikarstwem sportowym, a jego specjalnością jest piłka młodzieżowa. Doskonale wie, że powiedzieć i napisać można wszystko, tylko trzeba wiedzieć, w jaki sposób należy to zrobić.

Razem stanowimy siłę. Nie jesteśmy sprzedawcami marzeń – widzieliśmy już niejednego kandydata na  dobrego piłkarza, który rzucił wszystko inne, lecz – koniec końców – nie wyszło. Nie każdy zdolny chłopak będzie zarabiał na życie, kopiąc futbolówkę. Do tego potrzeba zdrowia, pracy, cierpliwości, determinacji oraz – przede wszystkim – szczęścia.

I my temu szczęściu staramy się pomóc. Wykorzystując nasze kontakty i umiejętności, dbamy o rozwój naszego klienta.

Nie zależy nam na zbieraniu podpisów. Nie jesteśmy kolekcjonerami umów. Nie nastawiamy się, że jeżeli do agencji weźmiemy dziesięciu młodych, to – statystycznie rzecz ujmując – jeden nam "odpali". My pracujemy inaczej. Pomagamy szerszej grupie kandydatów na piłkarzy, ale kiedy już kogoś bierzemy pod nasze skrzydła, musi on gwarantować jakość i wpisywać się w zapotrzebowanie rynku lub przynajmniej dać porządny pretekst, że wkrótce tak będzie.

W razie ewentualnych pytań, prosimy kierować je na maila. Nasze adresy znajdą Państwo w zakładce „kontakt”.

Rafał Szczypczyk, Piotr Jóźwiak